• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези нижніх кінцівок /  Ортез на гомілку безшарнірний

Ортез на гомілку безшарнірний

Фото ортезу на гомілку безшарнірний

Ортез на гомілку безшарнірний

Безшарнірний ортез на гомілку — медичний пристрій, який розробляється за індивідуальними мірками пацієнта. Його завдання — підтримувати, стабілізувати, захищати гомілку та гомілковостопний суглоб. Для створення техніки-протезисти можуть використовувати метал, титан, пластик тканину або комбінувати різні матеріали, залежно від медичних показань та функціональних цілей. Індивідуальну розробку безшарнірного ортезу на гомілку ви можете замовити в Сігма-орто.

Ортез на гомілку: медичні показання та переваги

Сучасні ортези на ноги можуть бути різного типу та дизайну. Моделі на гомілковостопний суглоб не виняток. Вибір безшарнірного ортезу на гомілку залежить від медичних показань, ступеня ушкодження, захворювання. Призначити носіння ортезу на гомілку лікар може в ряді медичних випадків:

  • після різних травм гомілки та гомілкостопа (переломи, розтягування, розрив або надрив зв’язок, пошкодження хряща), щоб забезпечити стабілізацію та захист пошкодженої нижньої кінцівки та прискорити процес загоєння тканин;
  • після хірургічних втручань безшарнірний ортез необхідний, щоб підтримувати необхідну позу суглоба, зменшити на нього навантаження та прискорити процес відновлення;
  • якщо пацієнту ставлять діагноз артрит або артроз носіння ортезу сприяє зниженню болю, покращенню стабільності суглоба та рухливості;
  • неврологічні стани (параліч чи втрата м’язової сили);
  • безшарнірний ортез на голіностоп можуть призначити, якщо у пацієнта ревматичні або запальні захворювання, щоб зменшити запалення, покращити рухливість, підтримати функціональність суглоба, знизити біль та забезпечити захист пошкоджених тканин.

Перед тим, як замовляти індивідуальну розробку безшарнірного ортезу на гомілку, потрібна консультація медичного фахівця.

Ортез на гомілку безшарнірний: особливості конструкції

Ортез на гомілку безшарнірний — виріб, що використовується для підтримування нервово-м’язово-скелетних функцій чи пов’язаних із рухом функцій, які охоплюють гомілку.

Безшарнірний ортез на гомілку складається з індивідуальної жорсткої гільзи гомілки, елементів з м’якого вкладиша та елементів кріплення – текстильних застібок «велкро», які приєднані до гільзи ортеза за допомогою заклепок «холнітен». Безшарнірна конструкція видається надзвичайно легкою, але міцною та простою у використанні, бо гільза виготовляється з сучасного термопластичного матеріалу.

Де купити ортез на гомілку в Україні?

Безшарнірний ортез на голіностоп можна замовити в Сигма-орто за індивідуальними мірками. Наші фахівці враховують діагноз та стан, спосіб життя та місце проживання, індивідуальні потреби та побажання пацієнта, щоб безшарнірний ортез на гомілку максимально підходив, забезпечував комфорт та ефективно виконував свої функції.

Ми супроводжуємо пацієнта до отримання медичного виробу, допомагаємо з навчанням, розповідаємо, як носити та доглядати за безшарнірним ортезом. Також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування пристроїв. Філії нашого підприємства знаходяться у Харкові та Дніпрі. Щоб записатися на попередню консультацію, залиште заявку на сайті або зателефонуйте на гарячу лінію.