• Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Online запис
 • Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези нижніх кінцівок /  Ортез на колінний суглоб шарнірний

Ортез на колінний суглоб шарнірний

Ортез на колінний суглоб шарнірний

Ортез на колінний суглоб — медичний пристрій, який допомагає підтримувати, стабілізувати та захищати суглоб. Для його створення використовують метал, пластик, титан, тканину та інші матеріали, а також їхні комбінації. Індивідуальна розробка шарнірного ортеза для коліна забезпечує можливості для певних механічних та функціональних цілей. Наприклад, ортез для коліна з фіксатором забезпечує нерухливість надколінника.

Ортез для коліна: медичні показання та переваги

Шарнірні ортези та протези для ніг — медичні пристрої, які починають носити після рекомендації лікаря. Фахівець може порадити купити ортез на коліно у низці медичних випадків:

 1. Травми: розтягнення, ушкодження зв’язок, руйнування хряща, переломи. Шарнірний виріб забезпечує стабілізацію, запобігає небажаним рухам і прискорює процес загоєння.
 2. Операції: артроскопія, реконструкція зв’язок, заміна суглоба, імплантація меніска та інші. Шарнірний жорсткий ортез на коліно фіксує суглоб, допомогає підтримувати необхідну позу, зменшує навантаження, забезпечує загоєння.
 3. При артрозі та остеоартриті для зниження болю, покращення стабільності суглоба, відновлення рухових функцій.
 4. Парези та паралічі. Неврологічні стани, які призводять до слабкості або паралічу м’язів, можуть стати показанням до носіння шарнірного ортеза.
 5. Реабілітація після інсульту. Відновлення якості життя після інсульту проходить складно, шарнірний ортез допомагає підтримувати та покращувати рухові функції нижніх кінцівок.

Ортез на колінний суглоб шарнірний: особливості конструкції

Ортез на колінний суглоб шарнірний — виріб, що використовується для підтримування нервово-м’язово-скелетних функцій чи пов’язаних із рухом функцій, який охоплює колінний суглоб. Шарнірний ортез на колінний суглоб (ортез на коліно для ходьби) необхідний для фіксації руху суглоба тільки в одній площині.

Шарнірний ортез складається з індивідуальних гільз стегна і гомілки, шарнірних колінних шин з замиканням або без, елементів кріплення – текстильних застібок «велкро». Можуть бути використані шарнірні шини, які дають пацієнту можливість регулювати коригуючи зусилля під час розроблення контрактур суглоба.

При виготовленні шарнірного ортеза на коліно для діточок особливу увагу приділяємо вазі виробу, тому використовуємо шини, що виготовлені з титану. Гільза виготовляється за індивідуальними мірками міцних термопластичних матеріалів, тому анатомічно повторює кінцівку, а елементи з м’якого вкладиша додають комфорту носіння.

Де купити ортез на коліно в Україні?

Протезно-ортопедичне підприємство Сигма-орто виготовляє якісні шарнірні ортези за індивідуальними мірками. Якщо шукали, де купити ортез на ліве коліно у Харкові, залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте. Наші фахівці проконсультують та допоможуть підібрати оптимальне рішення. Ми намагаємось надати найкращі умови для замовлення шарнірного ортеза на коліно:

 • індивідуальна розробка;
 • консультація та супровід;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • найкращі комплектуючі українських та іноземних виробників.

Якщо залишилися питання, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь.