• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези верхніх кінцівок /  Ортез на ліктьовий суглоб безшарнірний

Ортез на ліктьовий суглоб безшарнірний

Ортез на ліктьовий суглоб безшарнірний

Безшарнірний ортез для ліктьового суглобу є виробом, призначеним для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок або функцій, пов’язаних з рухом, які охоплюють ліктьовий суглоб. Цей ортез необхідний для забезпечення повної фіксації ліктьового суглобу.

Зазвичай його використовують в таких випадках: травматичні ушкодження ліктьового суглобу, запальні та дегенеративно-дистрофічні захворювання цього суглобу, а також при хибних суглобах передпліччя та/або плеча, після оперативного втручання, порушеннях фізіологічних обсягів рухів у ліктьовому суглобі.

Безшарнірний ортез для ліктьового суглобу складається з індивідуально виготовленої приймальної гільзи, яка виготовлена з легких і міцних термопластичних матеріалів, та елементів кріплення, таких як текстильна застібка “велкро”.

Щоб замовити безшарнірний ортез для ліктьового суглобу від Сигма Орто, ви можете звернутися до наших представництв у Харкові та Дніпрі. Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення ортезів, а ціна на наші вироби завжди відповідає їх якості та ефективності. Наші фахівці готові надати вам консультацію та підібрати оптимальний ортез для вашого випадку.