• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези верхніх кінцівок /  Ортез на плечовий-ліктьовий суглоби безшарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий суглоби безшарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий суглоби безшарнірний

Безшарнірний ортез для плечового та ліктьового суглобів є спеціальним виробом, призначеним для підтримування нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок та функцій, пов’язаних з рухом, які охоплюють плечовий і ліктьовий суглоби. Він використовується для забезпечення повної фіксації цих суглобів.

Зазвичай цей ортез призначають для пацієнтів з запальними захворюваннями плечового суглобу, для тих, хто переніс підвивід плечового суглобу внаслідок травм, а також для осіб із слабкістю м’язів ротаторної манжети, травматичними ушкодженнями кістково-м’язово-зв’язкового апарату плечового суглобу і для пацієнтів після хірургічних втручань.

Ортез складається з індивідуально виготовленої приймальної гільзи з текстильних матеріалів, плечової гільзи та манжети на передпліччя, виготовленої з еластичного матеріалу неопрену на основі хлорпренового каучука, що має подвійне покриття, одна сторона покрита тканиною Velkro, а інша – махровим бавовняним матеріалом. Кріплення ортеза здійснюється за допомогою підтримуючого ременя з двома фіксуючими ременями, а також має додаткове кріплення у вигляді петлі на манжеті передпліччя.