• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези верхніх кінцівок /  Ортез на плечовий-ліктьовий суглоби шарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий суглоби шарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий суглоби шарнірний

Шарнірний ортез для плечового-ліктьового суглобу, доступний для купівлі та замовлення, призначений для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок та функцій, які пов’язані з рухом плечового і ліктьового суглобів. Цей ортез необхідний для фіксації руху плечового та ліктьового суглобів в одній площині.

Зазвичай його рекомендують використовувати при запальних захворюваннях, підвивиху, внаслідок травм та при слабкості м’язів ротаторної манжети, травматичному ушкодженні кістково-м’язово-зв’язкового апарату плечового суглобу, а також після оперативного втручання.

Цей шарнірний ортез складається з індивідуально виготовленої приймальної гільзи на тулуб (гільза на грудну клітину та на область тазу), а також на верхню кінцівку (гільза плеча та передпліччя). В комплекті також містяться вузли та деталі для ортезів на плечовий суглоб та вузли кріплення ортеза до тулуба і до верхньої кінцівки. Ви можете купити або замовити цей ортез для підтримки руху плечового і ліктьового суглобів.