• Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Online запис
 • Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Головна /  Протези нижніх кінцівок /  Протез стегна для купання

Протез стегна для купання

Протез стегна для купання

Протез стегна для купання являє собою виріб, що використовується після ампутації кінцівки вище коліна. Особливістю цього пристрою є використання водонепроникних матеріалів та комплектувальників, що не піддаються або слабко піддаються корозії та окисленню. Завдяки йому пацієнту стають доступними водні процедури, відпочинок на водоймищах та інші ситуації, пов’язані з впливом вологи на протез. Ви можете замовити протезування нижніх кінцівок індивідуально у протезно-ортопедичного підприємства Сигма Орто за кращими цінами.

У яких випадках застосовують протези стегна для купання?

Протези стегна для прийому душу та інших водних процедур часто використовуються в таких випадках:

 1. Потреба в мобільності у воді. Протези стегна для купання дозволяють ампутованим особам зберігати свою мобільність і незалежність у воді. Вони можуть використовувати їх для плавання в басейні, відпочинку на пляжі або у відкритій воді.
 2. Фізіотерапія. Такі пристрої також можуть бути використані під час фізіотерапії або реабілітації пацієнтів після ампутації. Вони допомагають пацієнтам відновлювати м’язи та рухливість.
 3. Активний спосіб життя. Деякі люди використовують протези стегна для купання під час занять водними видами активності, такими як плавання або аквагімнастика.
 4. Подорожі та розваги. Ці пристрої можуть бути корисними для подорожей або розважальних заходів, які включають активності у воді. Вони дозволяють особам з інвалідністю активно брати участь у веселощах на воді.

Як застосовувати протези стегна для купання?

Ось кілька загальних порад щодо застосування протеза стегна для купання:

 • встановіть пристрій на свою ампутовану стегнову ділянку, слідуючи інструкціям від вашого ортопедичного лікаря чи фахівця з протезування;
 • переконайтеся, що протез стегна для купання правильно фіксується і не висковзує під час купання;
 • обережно спускайтесь в воду, відстежуючи, як пристрій реагує на вологу;
 • уникайте стрибків і сильних рухів, щоб нічого не пошкодити та не втратити рівновагу.

Зазвичай такий пристрій поступається своїми функціональними можливостями звичайним протезуванням. Це пов’язано з тим, що в ньому взагалі не використовується колінний вузол, або використовується простіший моноцентричний вузол та штучна стопа. Але його якість та виконання не відрізняється від звичайного модульного протезування, тому комфорт носіння зберігається. Встановлюється він за допомогою індивідуально виготовлених кріплень з неопрену.