• Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Online запис
 • Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Протез стопи

Протез стопи

Протези на стопу — медичні пристрої, що створені для заміщення відсутньої або ампутованої стопи. Їх розробляють, щоб відновити мобільність, підтримувати рух та підвищити якість життя. Протез стопи може бути виготовлений із різних матеріалів та мати різну конструкцію. Сигма-орто створює медичні вироби із комплектуючих найкращих українських та іноземних виробників.

Протез на стопу: функціонал та особливості

Після ампутації нижньої кінцівки людині доводиться адаптуватися і фізично, і емоційно. Сучасний протез стопи допоможе пройти адаптацію легше та комфортніше.

Протези на ноги покращують якість життя пацієнта:

 1. Надають підтримку залишку стопи і допомагають пацієнтові здійснювати рухи, коли він стоїть чи ходить.
 2. Індивідуальні медичні вироби емулюють анатомічну форму стопи, завдяки чому пацієнт може здійснювати рухи, наближені до природних.
 3. Сприяють поліпшенню рівноваги та стабільності при рухах. Для максимального поліпшення та стабільності медичні фахівці радять носити індивідуальні ортопедичні устілки для здорової ноги.
 4. Забезпечують амортизацію ударів, що виникають під час ходьби, знижуючи навантаження на суглоби, м’язи, тканини.
 5. Дають пацієнтам можливість повернутися до активного життя та участі у повсякденних чи навіть спортивних активностях. Протези для спортивних активностей мають свої критерії та вимоги, це окремий різновид виробів.

Протези на стопу відновлюють функціональність, сприяють фізичній активності, підтримують навколишні тканини.

Протези стопи: рекомендації та медичні показання

Медичні показання протезів на стопу можуть бути різні. Рекомендації може надати лише медичний фахівець. Він також вирішує, який різновид протеза буде оптимальним, з огляду на діагноз, стан ампутованої кінцівки та інші аспекти. Найчастіше рішення купити протез стопи пов’язане з такими медичними показаннями:

 • ампутація після травми через пухлину, захворювання або інші медичні стани;
 • вроджені аномалії або деформації, що суттєво обмежують рухові функції ноги;
 • пошкодження середнього та високого ступеня або втрата кінцівки через судинні захворювання (найчастіше, цукровий діабет);
 • обмеження руху високого ступеня при артрозі, артриті та інших запальних захворюваннях у важкій стадії.

Протези стопи: ціна та каталог виробів

На протез стопи ціна залежить від низки чинників: матеріали, наявність механізмів, виробник, функціональні можливості, тип виробу та інші. Індивідуальні рішення будуть дорожчими за готові моделі, проте тільки вони здатні забезпечити максимальний комфорт і повноту функціональних можливостей медичного пристосування. Найважливіше – куксоприймач, який розробляється з урахуванням антропометричних даних пацієнта. Це можливо лише за умови індивідуального замовлення.

Де протез стопи купити в Україні?

Замовити протез стопи ви можете у компанії

Сигма-орто. Понад 30 років наші фахівці покращують якість життя пацієнтів медичними виробами бездоганної якості. Ми враховуємо рекомендації лікаря, антропометричні дані пацієнта, його спосіб життя та місце проживання. Наші фахівці попередньо консультують пацієнта, супроводжують до отримання протезу, дають інструкції з носіння та догляду.