• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези нижніх кінцівок /  Ортез на грудний-поперековий відділи хребта, тазостегновий-колінний-гомілковостопний суглоб-стопу шарнірний

Ортез на грудний-поперековий відділи хребта, тазостегновий-колінний-гомілковостопний суглоб-стопу шарнірний

Ортез на грудний-поперековий відділи хребта, тазостегновий-колінний-гомілковостопний суглоб-стопу шарнірний

Ортез для грудно-поперекового відділу хребта та тазостегнового, колінного, гомілковостопного суглобів і стопи є шарнірним виробом, призначеним для підтримки нервово-м’язово-скелетної функції або функцій, пов’язаних з рухом, які охоплюють поперековий відділ хребта, тазостегновий, колінний і гомілковостопний суглоби, а також стопу, якщо це необхідно, з грудною частиною хребта або без неї.

Цей ортез призначений для застосування при нервово-м’язових захворюваннях, травматичному пошкодженні хребта і спинного мозку, а також паралітичному ураженні тулуба і нижніх кінцівок.

Ортез складається з індивідуального корсета, з’єднаного з тазостегновими шарнірами, які прикріплені до двох ортезів для всього стегна і гомілки. Ортези складаються з індивідуальних гільз для стегна, гомілки та стопи, які з’єднані між собою шарнірними колінними і гомілковостопними шинами. Елементи кріплення включають текстильні застібки “велкро”.

При виготовленні ортезів для дітей особлива увага приділяється вазі виробу, і, тому використовуються шини, виготовлені з титану, а шарніри також можуть бути з титану або препрегу. Гільзи виготовляються індивідуально з міцних термопластичних матеріалів, що анатомічно повторюють форму кінцівки, а м’які вкладиші додають комфорту під час носіння.