• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези верхніх кінцівок /  Ортез на плечовий-ліктьовий-променезап’ястковий суглоби-кисть шарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий-променезап’ястковий суглоби-кисть шарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий-променезап’ястковий суглоби-кисть шарнірний

Ортез на плечовий-ліктьовий-променезап’ястковий суглоби-кисть шарнірний

Шарнірний ортез для плечового, ліктьового, променезап’ясткового суглобів та кисті є виробом, призначеним для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок або функцій, пов’язаних з рухом, які охоплюють плечовий, ліктьовий і променезап’ястковий суглоби, а також всю кисть чи її частину.

Зазвичай цей ортез призначається для пацієнтів, які мають порушення фізіологічного обсягу рухів в плечовому, ліктьовому суглобах внаслідок травм, травматичних ушкоджень, запальних та дегенеративно-дистрофічних захворювань цих суглобів. Він також використовується у випадках вивиху плечового суглобу, коли це супроводжується порушенням балансу активності м’язів через неврологічні захворювання і призводить до деформацій на рівні плечового, ліктьового та променезап’ясткового суглобів, а також у післяопераційному періоді.

Такий ортез складається з послідовно з’єднаних індивідуальних гільз для грудної клітки, області тазу, плеча, передпліччя та кисті, які мають упор для кисті. Він також включає в себе вузли для налаштування плечового суглобу і кріплення ортеза до тулуба і верхньої кінцівки.

Щоб замовити цей індивідуально виготовлений шарнірний ортез для плечового, ліктьового, променезап’ясткового суглобів та кисті, ви можете звернутися до Сигма Орто, наших представництв у Харкові та Дніпрі. Ми гарантуємо високу якість наших виробів за конкурентними цінами. Наші фахівці здійснять індивідуальний підбір ортеза, враховуючи ваші потреби та особливості, та нададуть всю необхідну консультацію.