• Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Online запис
 • Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези верхніх кінцівок

Ортези верхніх кінцівок

Шарнірний ортез для плечового, ліктьового, променезап’ясткового суглобів та кисті є виробом, призначеним для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок або функцій,
Шарнірний ортез для плечового-ліктьового суглобу, доступний для купівлі та замовлення, призначений для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок та функцій, які
Безшарнірний ортез для плечового та ліктьового суглобів є спеціальним виробом, призначеним для підтримування нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок та функцій, пов’язаних
Ортез на плечовий суглоб безшарнірний являє собою виріб, що використовується для підтримування нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок чи пов’язаних із рухом
Ортез на передпліччя — медичний пристрій, який використовується для стабілізації, підтримки, покращення рухових функцій верхніх кінцівок. Ортези на передпліччя можуть
Шарнірний ортез для ліктьового, променезап’ясткового суглобів та кисті є виробом, призначеним для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок або функцій, пов’язаних
Ортез на ліктьовий суглоб — це медичний пристрій, призначений для фіксації, підтримки та стабілізації руки. Він має вбудований механізм або
Безшарнірний ортез для ліктьового суглобу є виробом, призначеним для підтримки нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок або функцій, пов’язаних з рухом, які

Ортези на верхні кінцівки — медичні вироби, що розроблені спеціально для підтримки, стабілізації, коригування, відновлення верхніх кінцівок. Сучасні ортези можуть використовуватися для різних частин тіла: плечі, лікті, передпліччя та інші. Пристосування можуть мати різну форму, конструкцію, функціонал, матеріали.

Ортези верхніх кінцівок: медичні показання

Рекомендації носити ортези на нижні кінцівки чи верхні може дати лише медичний фахівець. Медичні показання можуть бути різні:

 1. Неврологічні розлади. Церебральний параліч, мозковий інсульт, полінейропатія, спінальний шок, зап'ястковий тунельний синдром – найпоширеніші неврологічні розлади, при яких рекомендують медичні пристосування для верхніх кінцівок. Вони допоможуть покращити контроль та підтримувати рухи.
 2. Посттравматичний стан. Якщо у пацієнта був перелом, розтягнення, вивих або інша травма верхніх кінцівок, йому можуть знадобитися спеціальні вироби. Вони забезпечують стабілізацію та підтримку суглобів, допомагають зменшити біль та сприяють якнайшвидшому одужанню.
 3. Захворювання та запалення суглобів. Ортези верхніх кінцівок можуть бути використані при ураженні суглобів. Часто призначають вироби, щоб зняти навантаження, покращити рухливість, зменшити біль, знизити ризик травми, якщо у пацієнтів діагностують артрит, артроз, остеоартроз, епікондиліт, неврит, бурсит та подібні захворювання.
 4. Деформація. Для коригування деформацій фахівці можуть призначити ортези верхніх кінцівок. Наприклад, при ектродактилії, синдактилії, брахідактилії.
 5. Післяопераційне відновлення. Якщо було хірургічне втручання на верхніх кінцівках (реконструкція сухожиль іди артродез), рекомендують носити ортези, щоб стабілізувати та підтримувати суглоби, контролювати рухи, захищати від травм.

Це лише деяка частина медичних показань, за яких можуть рекомендувати ортези верхніх кінцівок. Конкретне призначення залежить від діагнозу, стану пацієнта та стратегії лікування.

Які бувають ортези верхніх кінцівок?

Виробники медичного пристосування пропонують широкий вибір ортезів верхніх кінцівок. Вони відрізняються і класифікуються за рівнем рухливості (мобільності), особливостями конструкції, призначення та частин тіла.

Ортези верхніх кінцівок: різновиди мобільності

Ортези верхніх кінцівок можуть мати різний рівень мобільності, яку отримує пацієнт. Як активно пацієнт може рухати кінцівкою, визначає лікар. На ринку ортопедичних виробів найчастіше зустрічаються:

 • статичні ортези — нерухомі вироби, які максимально фіксують суглоб, обмежують його рух (використовуються для іммобілізації та стабілізації, підтримки та захисту);
 • засоби з обмеженим діапазоном рухливості використовуються, щоб зменшити небажані рухи, зменшити біль і ризик повторних травм, підтримувати та стабілізувати суглоби (наприклад, для лікування розтягнення);
 • динамічні моделі для верхніх кінцівок дозволяють активний рух, завдяки наявності шарнірів і пружин в конструкціях (найчастіше використовують, якщо необхідно відновити двигунні навики).

Шарнірні та безшарнірні ортези верхніх кінцівок

Шарнірні ортези верхніх кінцівок мають вбудований шарнірний механізм, який забезпечує рухливість конструкції. Завдяки шарнірам пацієнт може виконувати різні рухи суглоба: згинати, розгинати, повертати, але з певним обмеженням (згідно з медичними показаннями). До цієї категорії відносять динамічні вироби та моделі з обмеженим діапазоном руху. На ці ортези ціна може бути вищою, оскільки задіяні різні матеріали та механізми.

Безшарнірні ортези верхніх кінцівок не мають інтегрованого шарнірного механізму, завдяки чому вони забезпечують обмежену рухливість. Найчастіше вони мають форму жорсткої конструкції, тому їх також називають статичними. Безшарнірні пристрої для верхніх частин тіла можуть також створюватися з використанням гнучких матеріалів. Безшарнірні ортези верхніх кінцівок призначають, щоб іммобілізувати та стабілізувати суглоб, скоротити надлишкові рухи, сприяти відновленню після травми чи операції.

Ортези на верхні кінцівки: ціна та каталог виробів

Для верхніх кінцівок ортези купити в Україні можна через протезно-ортопедичне підприємство Сигма-орто. Наші фахівці, лікарі та протезисти проведуть попередню консультацію про ортези в Харкові та Дніпрі. Додаткову інформацію, як замовити індивідуальний ортез верхньої кінцівок, ви можете дізнатися через телефон гарячої лінії. Рекомендуємо ознайомитися з каталогом ортезів верхніх кінцівок. У нас ви можете замовити:

 • ключичні та плечові;
 • для рук;
 • ліктьові ортези;
 • передпліччя та зап'ястя;
 • передпліччя — зап'ястя — великий палець;
 • передпліччя — зап'ястя — кисть та інші моделі.

Ми також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, допоможемо з адаптацією та навчанням, як правильно одягати, носити та доглядати за виробом.