• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Ортези верхніх кінцівок /  Ортез на передпліччя безшарнірний

Ортез на передпліччя безшарнірний

Ортез на передпліччя безшарнірний

Ортез на передпліччя — медичний пристрій, який використовується для стабілізації, підтримки, покращення рухових функцій верхніх кінцівок. Ортези на передпліччя можуть бути виконані з різних матеріалів та їхніх комбінацій, щоб забезпечувати різні функціонал. Також медичні вироби можуть бути різного типу, наприклад безшарнірний.

Ортез на передпліччя безшарнірний: медичні показання та переваги

Показання до носіння безшарнірного ортеза на передпліччя можуть бути різні. Як і на всі ортези верхніх кінцівок. Ортези на променево-зап’ястковий суглоб рекомендують у низці медичних випадків:

  1. Травми. Після переломів, вивихів, розтягувань та інших травм передпліччя та руки лікар може призначити безшарнірний ортез на передпліччя, щоб знизити навантаження, забезпечити захист, стабілізацію та підтримку.
  2. Хірургічні втручання. Операції на передпліччя чи руці — найчастіший випадок серед наших пацієнтів. Медичні пристрої допомагають зберігати правильну позу і покращувати процес загоєння.
  3. Суглобові захворювання. Щоб підтримувати та знімати навантаження із суглобів, якщо пацієнту поставили діагноз артрит (у тому числі ревматоїдний), артроз чи інші запалення.
  4. Парези та паралічі. Деякі неврологічні стани призводять до слабкості та паралічу м’язів руки та передпліччя. Щоб підтримувати та покращити функціональність руки, лікарі рекомендують безшарнірні ортези на передпліччі.
  5. Деформації та нестабільність руки. Вроджені та набуті патології можна скоригувати при доборі правильного медичного виробу.

Крім цього, ортези на передпліччя безшарнірного типу можуть рекомендувати у разі перевтоми та пошкодження сухожиль. Це допомагає знизити навантаження на болючі ділянки та запобігти погіршенню ситуації. Тільки медичний фахівець на основі стану та діагнозу пацієнта може давати рекомендації.

Безшарнірний ортез на передпліччя: особливості конструкції

Ортез на передпліччя безшарнірний — це виріб, що використовується для підтримування нервово-м’язово-скелетних функцій верхніх кінцівок чи пов’язаних із рухом функцій, які охоплюють передпліччя з ліктьовими чи променезап’ястковими суглобами або без них, наприклад, у разі лікування перелому.

Безшарнірний ортез складається з індивідуально виготовленої приймальної гільзи з легких та міцних термопластичних матеріалів та елементів кріплення (текстильна застібка «велкро»).

Де замовити безшарнірний ортез на передпліччя в України?

Замовити та купити безшарнірний ортез на променевозап’ястний суглоб за індивідуальними мірками ви можете у протезно-ортопедичній компанії Сигма-орто. Досвід наших фахівців складає понад 30 років. З вибором та виготовленням медичного застосування вам допоможуть компетентні лікарі та техніки-протезисти. У Харкові та Дніпрі працюють центри, куди ви можете приїхати задля попередньої консультації. Додаткову інформацію ви можете дізнатися за телефоном гарячої лінії.

Ми не просто виготовляємо медичні вироби, ми консультуємо та супроводжуємо пацієнта до отримання ортеза на передпліччя. Після отримання медичного пристосування допомагаємо у навчанні: розповідаємо правила носіння та догляду.