• Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Online запис
 • Режим високої контрастності

 • Збільшення шрифту

Головна /  Протези нижніх кінцівок

Протези нижніх кінцівок

Модульний протез стегна — різновид медичного пристосування для нижньої кінцівки, який використовують для заміщення ампутованої або відсутньої кінцівки вище коліна
Протези на стопу — медичні пристрої, що створені для заміщення відсутньої або ампутованої стопи. Їх розробляють, щоб відновити мобільність, підтримувати
Протез стегна для купання являє собою виріб, що використовується після ампутації кінцівки вище коліна. Особливістю цього пристрою є використання водонепроникних
Протез гомілки для купання представляє собою протезний виріб, що використовується при ампутації кінцівки нижче коліна. Особливістю цього протезу є використання
Протез гомілки модульний з манжеткою на стегно представляє собою протезний виріб, що використовується при ампутації кінцівки нижче коліна, коли культя
Протез гомілки модульній — різновид протеза нижньої кінцівки, призначений для заміщення відсутньої або ампутованої гомілки. Його особливість полягає у модульній
ᐉ Протез після вичленення у тазостегновому суглобі представляє собою виріб, що використовується при ампутаційному дефекті або вродженій ваді (недорозвиненні) однієї

Втрата нижніх кінцівок — важкий період життя людини. Необхідно морально та фізично адаптуватися. Протези нижніх кінцівок допомагають відтворити функціонал втраченої чи відсутньої частини тіла. Компанія Сигма-орто – компетентні фахівці, лікарі, техніки-протезисти, які допоможуть повернути рух у життя.

Протези нижніх кінцівок: поняття та призначення

Протези та ортези на нижні кінцівки відрізняються призначенням та використанням. Ортези застосовуються, коли пацієнт має проблеми з певними функціями рухової системи, але ампутація не проводилася. Протези нижніх кінцівок — штучна заміна відсутніх чи ампутованих частин тіла. Їх використовують, щоб замінити нижню кінцівку та відновити втрачену функціональність, а також підвищити якість життя.

Протезування нижніх кінцівок для різних частин

Протез ноги — комплексна назва для медичних виробів, які є штучною заміною різних частин тіла. У нашому каталозі ви знайдете протезні вироби для нижніх кінцівок:

Виріб після вичленування в кульшовому суглобі один із найскладніших пристроїв серед протезно-ортопедичних виробів. Складається з корсета, кульшового та колінного вузлів із замком (або без нього), штучної стопи та інших елементів. Розробляється модель на основі активності пацієнта та рекомендації лікаря. Комфорт пацієнта — пріоритет, тому особлива увага при виготовленні протеза нижньої кінцівки приділяється куксоприймачеві.
Протез стегна використовується у випадках ампутації або відсутності нижньої кінцівки вище за коліно. Спрощена модель пристрою складається з куксоприймача, модуля-трубки (стегна та гомілки), колінного вузла, стопи. Лікар і протезист враховують спосіб життя та побажання пацієнта, щоб підібрати ідеальні для конкретної людини характеристики пристрою.
Протез гомілки може бути модульним або спеціальним (для купання). Модульні моделі користуються найбільшою популярністю, тому що вони прості у виготовленні, носінні, використанні та догляді. Виріб складається з куксоприймача та стопи, які вибираються з огляду на мобільність, вагу, місце проживання пацієнта.
Протез стопи використовується у випадках ампутації або відсутності нижньої кінцівки на рівні гомілковостопного суглоба. Виріб складається з куксоприймача, стопи та механізмів кріплення (застібки). Особливу увагу технік-протезист приділяє куксоприймачу, щоб забезпечити максимальний комфорт пацієнта при носінні виробу. За бажанням пацієнта до протеза можна замовити штучну стопу українського чи іноземного виробництва.

Протезні вироби: каталог та різновиди

У каталозі Сигма-орто представлені найзатребуваніші моделі штучних нижніх кінцівок, які ми розробляємо з комплектуючих українських та іноземних виробників.

Протези ніг після ампутації для повсякденності

Класичні протези на ноги призначені для заміщення відсутніх нижніх кінцівок в результаті ампутації. Вони можуть включати штучні ноги, коліна, гомілки, стопи. Протези нижніх кінцівок забезпечують пацієнтові підтримку, можливість ходити, виконувати різні рухи, крім інтенсивної фізичної активності.

Протези нижніх кінцівок для купання

Медичні вироби, розроблені спеціально для використання під час контакту з водою (купання або плавання). Вони відрізняються від звичайних протезів нижніх кінцівок матеріалом, вагою, дизайном стопи, стійкістю до солоної води. Завдяки використанню спеціальних матеріалів, штучні нижні кінцівки стійкі до корозії, гниття, потенційних ушкоджень. Моделі для купання набагато легші та плавучі, щоб людині було комфортно плавати та триматися на воді (зберігати рівновагу, пересуватися). Деякі моделі мають кінгстоні отвори, що зменшують плавучість виробу у воді.

Протези нижніх кінцівок для спорту

Моделі розробляються для спортсменів та активних людей, які займаються фізичною активністю. Для їхнього створення використовуються легкі та міцні матеріали, які забезпечують маневреність. У конструкції є амортизаційні системи, які захищають від навантажень на суглоби та м'язи, стабільність та зчеплення з поверхнею. Дизайн та особливості конструкції можуть змінюватись і кастомізуватися залежно від виду спорту.

Протез ноги: ціна та послуги

Вибираючи Сигма-орто, наші клієнти отримують індивідуальний підхід. Ми уважно ставимося до кожного випадку, вибираючи оптимальне рішення. Визначення ціни протеза на ногу та особливостей конструкцій залежить від низки нюансів. Сигма-орто надає комфортні, вигідні та приємні умови для замовлення індивідуальної розробки протеза нижніх кінцівок:

 • попередня консультація лікаря-ортопеда та супровід до отримання замовлення;
 • індивідуальне виготовлення пристроїв компетентними фахівцями у максимально стислий термін;
 • найкращі вітчизняні та іноземні (США, Німеччина тощо) виробники;
 • на основі аналізу антропометричних даних та медичних показників підбираємо оптимальну комплектацію;
 • надаємо гарантію та післягарантійне обслуговування виробів;
  готуємо куксу до протезування;
 • навчаємо використовувати та доглядати за виробом.

Щоб замовити індивідуальну розробку та дізнатися про ціни на протези нижніх кінцівок, записуйтесь онлайн або зателефонуйте на гарячу лінію.