• Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Online запис
  • Режим високої контрастності

  • Збільшення шрифту

Головна /  Протези нижніх кінцівок /  Протез стегна модульний

Протез стегна модульний

Протез стегна модульний

Модульний протез стегна — різновид медичного пристосування для нижньої кінцівки, який використовують для заміщення ампутованої або відсутньої кінцівки вище коліна (стегна). Головна особливість модульного протеза стегна у його конструкції: він складається з кількох модулів, які можна комбінувати, налаштовувати, змінювати. Це забезпечує легшу та комфортнішу адаптацію для пацієнта, залежно від його потреби та рівня активності.

Модульний протез стегна: переваги та медичні показання

Трансфеморальна або висока ампутація — одна з найскладніших хірургічних процедур при ампутації нижніх кінцівок. Це не лише складна операція. Адаптація пацієнта (фізична та ментальна) також тривалий та складний процес. Зробити його простіше допоможе модульний протез стегна. Протез ноги, що охоплює простір вище за коліно, дуже складний у реалізації. Насамперед тому, що необхідно враховувати стан та вагу пацієнта, а також його м’язову масу, щоб він міг легко переміщатися, виконувати повсякденні завдання і навіть займатися фізичною активністю. Модульний протез стегна — важкий і потужний пристрій, який допомагає утримувати рівновагу, розширює рухові можливості, покращує якість життя пацієнта. Однак, пацієнт має утримувати контроль та керувати модульним протезом стегна, а значить потрібно дуже чітко та ретельно підбирати комплектуючі та їхні матеріали.

Модульний протез стегна: особливості конструкції

Протез стегна модульний — протезний виріб, що використовується при ампутації кінцівки вище коліна. Якщо порівнювати його з модульним протезом гомілки, то цей виріб є складнішим у виготовленні.

В спрощеному вигляді протез стегна складається з куксоприймача, модуля-трубки стегна, колінного вузла, модуля трубки гомілки та стопи. Ідеально підібрані та підігнані всі ці компоненти, дають змогу вести майже повноцінне життя, та дарують свободу пересування в залежності від потреб.

Лікар та технік приділяють увагу діагнозу, аспектам повсякденного життя пацієнта, особливостям місцевості проживання, рухливої діяльності, умовам праці та відпочинку. На основі цієї інформації, а також бажань пацієнта, відбувається підбір комплектуючих. Передусім це стосується колінного вузла та стопи. Нашим пацієнтам ми пропонуємо лише надійні, перевірені часом колінні вузли. В асортименті вузли вітчизняного й іноземного виробництва від брендів Ottobock, Nabtesco, Streifeneder тощо.

Це прості моноцентричні механічні колінні вузли із замком, беззамкові та замкові поліцентричні механічні колінні вузли, моноцентричні гідравлічні та пневматичні колінні механізми, а також поліцентричні гідравлічні та пневматичні колінні механізми. Кріплення куксоприймача до кукси здійснюється на вибір пацієнта за допомогою індивідуально виготовлених кріплень з неопрену або шкіряного приладдя.

Де купити модульний протез стегна в Україні?

Замовити індивідуальний протез ноги вище колін ви можете через протезно-ортопедичне підприємство Сигма-орто. Ми надаємо найкращі умови для своїх пацієнтів:

  • попередня консультація та супровід;
  • підбір оптимальної комплектації;
  • підготовка кукси;
  • індивідуальне виготовлення штучного стегна у стислий термін;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • навчання з використання та догляду за протезом стегна.

Записатися на консультацію можна онлайн на нашому сайті. Також ви можете зателефонувати до служби підтримки, де дадуть відповіді на всі ваші запитання.